Datum: 26.6.2026 1:35:01 - Stran: ŠALA DNEVA
Smeh je pol zdravja
Včeraj sem srečal Elvisa Presleyja in Marilyn Monroe na kavi v lokalni kavarni. Spraševal sem ju, kaj počneta v letu 2026, ko sta že dolgo mrtva. Elvis mi je rekel: "No, vidite, tukaj smo, ker je v nebesih precej dolgčas. Marilyn pa je dodala: "Ja, in Elvis mi je obljubil, da mi bo zapeljal svoj največji hit." In tako sem lahko zasledil te dve ikoni, kako sta skupaj zaplesali ob Elvisovi pesmi "Can't Help Falling in Love". Res sta bili nepozabno smešni!